Öğretmenler Günü

GELECEĞİMİZİN MİMARI, MESLEKLERİN EN ASİLİ, GÖREVLERİN EN KUTSALI; CEFAKAR, VEFAKAR VE FEDAKAR BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM.

SEVGİLİ ÖĞRETMENİM
    Bugün artık ülkelerin kalkınmasında temel kaynak bilgi ve teknolojidir. Bilgi ve bilgili insan güçü toplumun refah seviyesini belirleyen faktörlerin başında gelmektedir.
   Onun için kalkınmış ,büyük güç haline gelmiş ülkeler bilgi ve bilgiyi kullanabile insan kaynağına sahiptir.Dolayısıyla  en önemli güç ve varlık bilgidir.
    İşte bu güç eğitim sayesinde ekonomik varlık haline geliyor. Eğitimin ise en önemli dinamik güçü öğretmendir. Gelişmiş hiç bir teknoloji öğretmenin yerini alamaz. Çünkü onun yüreğinde sevgi var saygı var hoş görü fedakarlık var. Aşk ve inanmışlık var. Hertürlü saygıyı hak eden öğretmenim olumsuzluklara ve yasaklamalara rağmen;
   TÜRK MİLLETİNE MENSUP OLMANIN ŞUURUNDA OLAN
     MİLLİ MANEVİ  VE KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZİ  ÖZÜMSEMİŞ
       VATANINI SEVEN
       TÜRK BAYRAĞINI SEVEN 
duyarlı öğrenciler  yetiştirmeye devam ediyor. 
 Birçok zorluklara rağmen öğretmenlerimiz fedakarca çalışıyorlar.
    Senede bir günde olsa 24 Kasım  önemli bir  gün.Sorunlarının çeşitli ortamlarda konuşulması kamuya mal edilmesi   önemli. Bu vesile ile eli  öpülesi öğretmenlerimin  öğretmenler gününü kutluyor sağlıklar diliyorum. 
                                                 Veli Kılıç

 Okunma Sayısı : 1826         24 Kasım 2019

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 903344

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.